Kontakta oss

Vill du och din verksamhet samarbeta och stötta Spelarföreningen eller har du som spelare några frågor eller behöver stöttning med din fotbollskarriär, kontakta gärna oss så hjälper vi dig.

Kontaktinformation

Adress

Victor Hasselbladsgata 9 B, 421 31 Västra Frölunda, Sverige


Email

info@spelarforeningen.com

Telefon

031-757 15 00

Följ oss


Facebook-f


Instagram


Linkedin


Twitter

Personal

football, ball, sport-157930.jpg
Magnus Erlingmark

Generalsekreterare

E-mail: magnus@spelarforeningen.com
Telefon: +46706989831

football, ball, sport-157930.jpg
Peter Martinsson

Player Development Manager

E-mail: peter@spelarforeningen.com
Telefon: +46709169050

football, ball, sport-157930.jpg
Johan Skoglund

Player Manager

E-mail: johan@spelarforeningen.com
Telefon: +46761085577

football, ball, sport-157930.jpg
Caroline Jönsson

Marknad/FIFPro

E-mail: caroline@sportprosverige.com
Telefon: 

football, ball, sport-157930.jpg
Elin Landström

Player Legal Manager

E-mail: elin@spelarforeningen.com

football, ball, sport-157930.jpg
Lotta Schelin

Marknad

E-mail: lotta@spelarforeningen.com

Styrelse

football, ball, sport-157930.jpg
Anders Jemail

Ordförande

football, ball, sport-157930.jpg
Caroline Jönsson

Vice ordförande

football, ball, sport-157930.jpg
Erik Israelsson

Ledamot

football, ball, sport-157930.jpg
Mia Carlsson

Ledamot

football, ball, sport-157930.jpg
Magdalena Eriksson

Ledamot

football, ball, sport-157930.jpg
Andreas Landgren

Ledamot

football, ball, sport-157930.jpg
Fanny Hjelm

Ledamot

football, ball, sport-157930.jpg
Jiloan Hamad

Ledamot

football, ball, sport-157930.jpg
Elin Landström

Ledamot

football, ball, sport-157930.jpg
Henrik Larsson

Ledamot

football, ball, sport-157930.jpg
Maja Krantz

Suppleant